چرا ووکامرس سیستمی مناسبی برای تجارت الکترونیک است؟

امروز می خواهیم به معرفی سیستم فروشگاهی ووکامرس ( Woocommerce) بپردازیم. ووکامرس  افزونه ای متن باز برای سیستم وبلاگدهی یا بهتر بگویییم سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.شرکت Automatic توسعه دهنده اصلی ووکامرس می باشد.البته در ابتدا سیستم فروشگاهی ووکامرس تیم ساخت قالب (Theme)  ووتمز WooThemes ایجاد شد، این گروه تم های پرمیوم  متعددی را برای وردپرس طراحی کرده  که مورد توجه صد ها هزار نفر در سراسر جهان قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۵ شرکت Automatic که اداره کننده سیستم وردپرس است با خرید Woocommerce و WooThemes هر دوی آن ها را به زیر مجموعه های رسمی پروژه وردپرس تبدیل کرد. سیستم فروشگاهی ووکامرس با انعطاف پذیری بالایی که دارد توانسته است نظر بسیاری از وب مستر های ایرانی را نیز به خود جلب نماید. در گفتگوهایی که با وب مستر های مختلف داشتیم آن ها موارد زیر را به عنوان مهمترین دلایل استفاده از افزونه فروشگاهی WooCommerce عنوان کرده اند:

۱. انعطاف پذیری بسیار بالا: مدیران فروشگاه بدون داشتن کمتری دانش فنی می توانند راهبرد های مختلف فروش را در ووکامرس دنبال کنند. آن ها می توانند به آسانی محصولات را دسته بندی کرده ، حراج های خود را زمان بندی کرده و موجودی انبار خود را مدیریت کنند.

۲.راه حلی یکپارچه: ووکامرس از وبلاگ شما جدا نیست با توجه به اینکه ووکامرس به عنوان یک افزونه بر روی وردپرس نصب می شود ، این سیستم می تواند راه حلی یکپارچه برای مدیریت اخبار، وبلاگ ، رسانه ها ،خدمات ارتباط با مشتریان و فروشگاه شما باشد.

۳.قابلیت های متعدد ووکامرس برای شخصی سازی:در صخبای با یکی از وب مستر ها که علاوه بر مدیریت وب سایت ، برای بسیاری از  کسب و کار ها فروشگاه راه اندازی کرده بود، وی به این نکته اشاره کرد که با وجود تقاضاهای گوناگون کارفرمایان موردی نبوده است  که نتوانسته باشم در ووکامرس پیاده سازی نکنم.چه مشتری نیاز به چاپ  لیبل آدرس گیرنده و فرستنده داشته باشد، چه بارکد برای محصولات ووکامرس همواره من را پیش کارفرمایانم رو سفید کرده است.

ووکامرس افزونه ای تکمیلی برای وردپرس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.