وردپرس ۴.۸ بیل ایوانز منتشر شد

اخبار وردپرس | ساعاتی پیش تیم توسعه دهنده وردپرس آخرین نسخه پایدار وردپرس یعنی وردپرس ۴.۸ را با نام موسیقی دان و نوازنده جاز مشهور آمریکایی بیل ایوانز  منتشر کرد.

از مهمترین ویژگی های جدیدترین به روزرسانی وردپرس افزوده شدن ابزارک های جدید به این سیستم وبلاگدهی و مدیریت محتوای محبوب است.

 

ابزارک های وردپرس جدید

ابزارک ها با تنظیم شدن از طریق بخش نمایش می توانند پویایی وب سایت وردپرسی شما را افزایش دهند.

در آپدیت ۴.۸ وردپرس ما شاهد اضافه شدن  ابزارک نمایش تصویر، ویدیو ، متن های فرمت شده و پخش صدا هستیم.

مورد دیگر که در وردپرس جدید تغییر کرده است شاید خوشایند شرکت مایکروسافت نباشد اما احتمالا رضایت کاربران سایت شما را جلب خواهد کرد. از این نسخه وردپرس به بعد دیگر وردپرس به صورت پیش فرض از پخش فرمت های WMV  و WMA پشتیبانی نخواهد کرد چرا که امروزه بیشتر مرورگر ها قادر به پخش این فایل ها و پخش کننده های Silverlight نیستند بنابراین این فایل ها فقط در قالب لینک نمایش داده خواهند شد.

 

به روزرسانی وردپرس چند کاربره( Multisite)

تیم توسعه وردپرس قابلیت های وردپرس چندکاربره را نیز افزایش داده است و کنترل سایت های چند کاربره را آسان تر کرده است.برای مشاهده لیست کامل تغییرات وردپرس می توانید به آدرس این لینک مراجعه فرمایید.

تیم فاکس گروپ و مدیریت وب سایت WPcare.ir آماده رفع مشکلات وب سایت های وردپرسی شما و ارائه خدمات برای وب سایت شما هسنند. تیم ما سال هاست که با وردپرس زندگی کرده و بهترین خدمات پشتیبانی را برای وردپرس ارائه می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.