کاهش ترافیک مرورگر های کامپیوتر های رومیزی

مطابق شکل فوق ترافیک کامپیوترهای رو میزی رو به کاهش است  و کاربران اینترنت بیشتر از از طریق گوشی های خود صفحات وب را مشاهده می کنند.از این رو طراحی انعطاف پذیر وب در چند سال گذشته اهمیت بیشتری یافته است و طراحان وب از فناوری هایی نظیر HTML5 و CSS3 که در مرورگر های گوشی های هوشمند به خوبی پشتیبانی می شوند برای توسعه ویژگی های وب سایت استفاده می کنند تیم خدمات  نگهداری و پشتیبانی وردپرس WPCare.ir آماده بررسی سایت وردپرسی  شما از نظر Mobile Friendly بودن  و حل مشکلات آن است. این موضوع در رتبه شما در نتایچ موتور های جستجوی پیشرفته نظیر گوگل نیز تاثیر گذار است چراکه با توجه به اینکه کاربران بیشتری از موبیال استفاده می کنند،‌موتور های جستجو نیز اهمیت بیشتری به وب سایت هایی می دهند که  نسخه مخصوص موبایل داشته باشند.

اما به نظر شما این کافی است؟ آیا با توجه به محدود بودن فضای نمایشگر های موبایل، نسخه موبایل و به قولی تم مخصوص موبایل و تبلت  وب سایت شما می  تواند به همه نیاز های مشتریان شما پاسخ دهد؟

فکر میکنم شما نیز در این موضوع تردید دارید و به نظر بسیاری از صاحب نظران بهترین راه حل ارائه اپلیکیشن مخصوص برای فروشگاه و وب سایت شماست اما برخی نگران هزینه های این کار هستند اما نگران این موضوع نباشید تیم وردپرسی ما آماده تبدیل وردپرس به اپلیکیشن است و می تواند در زمان کوتاه اپلیکیشنی سازگار با وردپرس، بادی پرس و ووکامرس برای شما در Google Play و App Store منتشر سازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.